Ana Sayfa > Dizi-Film Kesintiler Genel > Bir Cihan Fatihi : Mehmet Dizi Yorumu
Dizi-Film Kesintiler Genel

Bir Cihan Fatihi : Mehmet Dizi Yorumu

21 Mart 2018 tarihinde paylaştı.

  Bir Cihan Fatihi : Mehmet

Bir Cihan Fatihi : Mehmet Dizisinin ilk bölümünü izledim. Bu yazımda dizide gördüğüm olumlu ve olumsuz yorumlarımı tarafsız bir şekilde anlatacağım.

Fatih Sultan Mehmet i filmde Kenan İmirzalıoğlu oynuyor ve gerçekten oyunculuk olarak müthiş bir performans sergiliyor.Dizide namaz kılması beni gerçekten mutlu etti.

 

Bir Cihan Fatihi : Mehmet Kenan imirzalıoğlu

Olumlu Yorumlarım

 

Osmanlı padişahlarının hayatlarını gerçekçi bir şekilde anlatmaları güzeldi. Ayrıca Sultan Fatih’in gökbilimini iyi bildiğini ve çok sayıda dil konuşabildiğini de göstermeye çalışmışlar. Ve dedim ki bu benim

 

 

atam dedim benim ecdadım böyleydi dedim . Muhteşem yüzyılda ki gibi kanuniyi saraydan çıkmayan işi gücü karı kız olan biri gibi göstermeleri ne kadar doğruydu amaç Osmanlı yı kötülemek değil miydi ?

 

Bir Cihan Fatihi : Mehmet

Olumsuz Yorumlarım

Şimdi geçelim kötü yorumlara kadınların dekolteli giyimleri açık olmaları Osmanlı da öyle miydi ? Tâbi ki de öyle değildi madem dizi çekiyorsunuz ve konunuz Osmanlı o zaman gerçeği aynı şekilde yansıtacaksınız… Sonuç olarak ben diziyi beğendim ilerleyen bölümlerde de fikrim değişmez inşaAllah

1+
FACEBOOK YORUMLARI
NEYAPILMALI YORUMLARI

Biliyorum sende birşeyler söylemek istiyorsun?