Ana Sayfa > Yaşam > Gülmek İçin Ne Yapılmalı : Ailecek Şaşkınız
Yaşam

Gülmek İçin Ne Yapılmalı : Ailecek Şaşkınız

8 Mart 2018 tarihinde paylaştı.

Gülmek ve vakit geçirmek için yer aramak. Komik bir film çıksa da gitsek için fırsat kollamak. Kısacası bu aralar gülmek için ne yapılmalı? sorusuna cevap aramak.

Size, 2 Mart tarihinde vizyona giren ve bugün itibariyle izlediğim Ailecek Şaşkınız filmini övmek ve tavsiyede bulunmak istiyorum.

Ailecek Şaşkınız Fragmanı Komik Gelmemişti

Fragmanını ilk kez sinemada izlediğimde beğenmemiş, hatta bunlarda sinema işini beceremiyor, dizileri gibi olmuyor demiştim. İkinci fragmanı evde izlediğimde beğenmiştim. Velhasıl, Selçuk Aydemir, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’e güvenerekten sinemaya izlemeye gittim.

Film Komik

Film komik arkadaşlar, tavsiyedir. Konusu ve verilen mesajlar Selçuk Aydemir kalitesindeydi. Genelde bu zamana kadar Ahmet Kural daha komik olurdu, Murat Cemcir biraz daha geri plandaydı komiklik konusunda. Yani en azından bana o kadar komik gelmiyordu. Bu filmde ikisi de çok komikti. Birde tabiki Cengiz Bozkurt. Bozkurt’un ilginçtir filmde bakışlarına bile güldük.

Filmde, küfür, bel altı azdı. Mimikler ile konuşma tarzlarıyla, ince mesajlarla güldürdü bizleri. Gittiğim seans akşam saatleriydi. Salonun tüm koltukları dolu ve salonun gülme reaksiyonları fazlaydı.

1+
FACEBOOK YORUMLARI
NEYAPILMALI YORUMLARI

Yorumlar (1 Yorum)

  • Hamiyet Bilici

    Umarım bu ikilinin komedileri bitmez. Film icin güzel yorumunuzla merakımı uyandırdı ız. Teşekkürler

    0
    9 Mart 2018 18:27 Cevapla

Biliyorum sende birşeyler söylemek istiyorsun?